طراحی سایت خبری

Posted on Dec 7, 2022

طراحی سایت فروشگاهی در حال حاضر به مهم ترین روش فروش آنلاین تبدیل شده است. برای اینکه فروشگاه ها بتوانند در تمام ساعات شبانه روز به مشتریان خدمات ارائه دهند و از همه فرصت ها به بهترین شکل استفاده کنند، داشتن فروشگاه اینترنتی که مشتری بتواند بدون مراجعه به فروشگاه فیزیکی، محصولات مورد نظر خود را خریداری کند، ضروری است. تهیه و همچنین فروش اینترنتی به عنوان یکی دیگر از شعبه های فروشگاه به نفع صاحب شرکت.

برای ارائه خدمات طراحی سایت، سئو وب سایت به شما کمک می کند تا شعبه دوم (فروش اینترنتی) کسب و کار خود را ایجاد کنید تا با کمترین هزینه ایجاد وب سایت فروشگاهی، صفحه ای بهینه و با کیفیت برای شعبه آنلاین خود داشته باشید.

چرا طراحی سایت فروشگاهی مورد نیاز است؟
همانطور که می دانید فروشگاه فیزیکی فقط می تواند همان منطقه و در نهایت همان استان را پوشش دهد. برای تبدیل مخاطبین بیشتر به مشتریان خود، باید منطقه تحت پوشش خود را افزایش دهید. در گذشته با ایجاد شعب فرعی در سایر شهرها این امکان اجرا می شد. اما امروزه با افزایش تعامل مردم با اینترنت، خرید اینترنتی به امری طبیعی تبدیل شده است و می توان از فروشگاه های اینترنتی به عنوان قدرتی برای افزایش فروش نام برد.برای اینکه در کمترین زمان ممکن در فروش اینترنتی به نتیجه دلخواه برسید، باید از فروشگاه اینترنتی با منبع باکیفیت و بهینه استفاده کنید. سئوی وب در اینجا می تواند فروشگاهی مطابق سلیقه شما و در عین حال طراحی باکیفیت و بهینه وب سایت اختصاص داده شده به فروشگاه برای کسب و کار شما را تضمین کند.

 

مشاوره رایگان طراحی سایت فروشگاهی
برای دریافت مشاوره تخصصی سئو و مشاوره رایگان طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی و یا اطلاع از هزینه طراحی سایت فروشگاهی می توانید تماس بگیرید.
هدف از طراحی سایت فروشگاهی بهینه چیست؟
طراحی یک سایت معمولی وردپرس به راحتی امکان پذیر است، اما این قالب ها و سایت های وردپرس به دلیل منابع کثیف و سنگین استاندارد نیستند. هر دو آهسته هستند و از نظر فنی طبق قوانین گوگل طراحی نشده اند زیرا فقط یک طراح وب سایت سئو می تواند این قوانین را بداند. نکاتی برای طراحی وب سایت های بهینه وجود دارد که افراد کمی در مورد آنها می دانند.

به جرات می توان گفت وبین سئو تنها شرکتی است که طراحان آن همگی متخصص سئو هستند و تمامی قوانین سئو را به طور کامل در طرح های خود گنجانده اند. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی یکی از مهم ترین سایت هایی است که نیاز اصلی آن سئو است که منجر به فروش هدفمند و متمرکز می شود.بنابراین منبع یابی بهینه در فروشگاه های اینترنتی بسیار مهم است. با طراحی یک صفحه فروشگاه اینترنتی بهینه می توان زمان فرآیند سئو را به نصف کاهش داد. زیرا گوگل فقط از منظر منبع آن صفحه را بررسی می کند.

 

ویژگی های اساسی طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی
 

معرفی محصول بدون محدودیت
امکان خرید محصولات به صورت تکی یا گروهی
امکان تعریف تعرفه حمل و نقل
امکان تعریف محصولات برای دانلود و ارسال
امکان ارسال پیامک و ایمیل برای مشتری
ایجاد وبلاگ و مجله برای سایت
یک کوپن تخفیف ایجاد کنید
تخفیف های باورنکردنی ایجاد کنید
خب بریم سراغ ترافیک مالی شبکه ایرانی
بیش از 450 هزار میلیارد تومان گردش مالی شبکه ایرانی است، سهم شما در این رقم رویایی چقدر است؟؟

اگر این عدد را بر تعداد کاربران اینترنت ایرانی تقسیم کنیم و میانگین را بگیریم، متوجه می شویم که میانگین خرید اینترنتی هر ایرانی 300 هزار تومان است.