طراحی سایت شرکتی

Posted on Dec 7, 2022

بهترین طراحی برای یک وب سایت شرکتی چیست؟
هدف از طراحی سایت شرکتی دیده شدن است، این دیده شدن نیاز به سئو سایت دارد و منبع سایت مهمترین قسمت سئو است، بنابراین بهینه سازی منبع سایت شرکتی است. نکته مهم در طراحی سایت است. اگر منبع سایت شرکت شما بهینه شده باشد، بزرگترین قدم را در سئو برداشته اید و قدم بعدی آسان است. اغراق نیست اگر بگوییم بهترین منبع برای وب سایت های شرکتی می تواند روند سئو سایت شما را تا 50 درصد افزایش دهد. این ادعا توسط بسیاری از تجربیات سئو وب ثابت شده است.

به همین دلیل، تمام وب سایت های شرکتی سئو بهینه شده و از تمام استانداردهای گوگل پیروی می کنند. و این موضوع به ویژه در طراحی وب سایت های شرکتی اختصاصی مورد توجه قرار می گیرد.

 

ویژگی های طراحی سایت شرکتی
 

منبع کاملاً بهینه و در عین حال پویا است
درج خبر
درج گالری، کاتالوگ یا نمونه کارها
درج سرویس
درج سوالات متداول
خبرنامه
فرم تماس و...
مزایای طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی مقرون به صرفه است. در مقایسه با سایر کمپین های تبلیغاتی مانند نصب بیلبورد خیابانی، تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات میدانی، طراحی وب سایت ارزان و در دراز مدت مقرون به صرفه است.وب سایت یک شرکت به یک ابزار آنلاین قدرتمند و همیشه در دسترس تبدیل می شود که امکانات زیادی را ایجاد می کند.

داشتن یک وب سایت شرکتی یک مزیت رقابتی ایجاد می کند. بسیاری از شرکت های معتبر فعالیت های گسترده ای را در اینترنت انجام می دهند و عدم حضور شما باعث از دست دادن اعتماد آنها و از دست دادن مشتریان زیادی می شود.بسیاری از شرکت ها خدمات پس از فروش و پشتیبانی آنلاین را از طریق وب سایت های خود ارائه می دهند.

همه چیز از معرفی محصول تا ثبت خرید محصول به صورت آنلاین انجام می شود. این مشکل هزینه های زیادی را از فرآیند کار کاهش می دهد و نیازی به تیم فروش نیست.

اگر وب سایت یک شرکت به صورت حرفه ای و دقیق طراحی شده باشد و از طرفی شما به عنوان یک مدیر شرکت، استراتژی های مناسبی برای مدیریت و هدف گذاری روتین سایت داشته باشید، باعث جذب مشتریان بیشتر و جذب مشتریان بیشتر می شود، شکی نیست که ما با شرکت ها تعامل خواهد کرد.

نکات کلیدی هنگام طراحی یک وب سایت شرکتی تمام عیار
برای ایجاد یک وب سایت خوب و قدرتمند توصیه می کنیم قبل از شروع طراحی سایت شرکت خود به نکات زیر توجه ویژه ای داشته باشید.

دیگر به دنبال سایت هایی با قالب های رایگان آماده نباشید.حتما از طراحی سایت اختصاصی استفاده کنید. در این صورت به بسیاری از امکانات و امکانات دسترسی خواهید داشت
از روانشناسی رنگ در طراحی سایت آگاه باشید و طیف رنگی متناسب با حوزه فعالیت خود انتخاب کنید.
سایت شما باید ریسپانسیو باشد. تمامی وسایل ارتباطی (کامپیوتر/موبایل/تبلت) باید نمای سایت را به درستی و بدون سردرگمی نمایش دهند.
برای سئوی وب سایت های شرکتی باید اصل بهینه سازی منبع را رعایت کرد.